Μεγάλες διακρίσεις είχαμε και αυτό το Σαββατοκυριακο για τον σύλλογο μας καθώς και αυτή την βδομάδα ανέβηκαν στο βάθρο των νικητών αρκετοί αθλητές μας .Στο Αγρίνιο είχαμε 1ο στην ηλικιακή κατηγορία του τον Γκόκα Νίκο με δεύτερο στην ιδια κατηγορία τον Μarek Bodziony, ο Μπασδέκης Παύλος στην δική του κατηγορία πήρε την 2η θέση, την επόμενη μέρα έγιναν τα 21χλμ οπου ο Μπασδέκης Παύλος πήρε την 2η θέση στην ηλικιακή κατηγορία και η Κυπρίου Χρυσούλα πήρε την 3η θέση στην κατηγορία της, στα Κυριακίδεια 2022 είχαμε τον Δρούτσα Νίκο που κατέλαβε την 4η θέση της γενικής και 2η στην ηλικιακή κατηγορία του και ανέβηκε στο Βάθρο , στο 2west run 21χλμ ο Αποστολόπουλος Δημήτρης κέρδισε την πρώτη θέση στην ηλικιακή κατηγορία, και στον αγώνα στα χνάρια του Παυσανία
είχαμε την 2η θέση στην ηλικιακή της κατηγορια την Σωτηροπούλου Χρύσα. Τα συγχαρητήρια μας σε όλους και όλες τους αθλητές μας που αγωνίστηκαν για την προσπάθεια και τερματισμό τους.