ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΦΑΙΑ 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 15ΧΛΜ – 4ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΦΑΙΑ 2015
Α/Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΦΥΛΟ ΒΙΒ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ START ΕΝΔΙΑΜΕΣΟΣ FINISH
1 Άνδρες <29 ετών Male 11  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1990 Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 0:00:04.844 (00:00:00) 0:34:57.703 (00:34:50) 1:19:24.747 (01:19:19)
2 Άνδρες 40-49 ετών Male 42  ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΕΜΑ 1969 HYDRAS RUNNERS-DIAMANTIS CONSTRACTIONS 0:00:01.157 (00:00:00) 0:38:19.230 (00:38:16) 1:19:25.680 (01:19:24)
3 Άνδρες 40-49 ετών Male 2  SEBASTIAN DELEN 1970 RUNNING GREECE 0:00:04.064 (00:00:00) 0:39:46.483 (00:39:40) 1:22:02.707 (01:21:58)
4 Άνδρες 30-39 ετών Male 71  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 1982 Ν.Ο. ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:01.564 (00:00:00) 0:37:20.236 (00:37:16) 1:22:38.300 (01:22:36)
5 Άνδρες 40-49 ετών Male 43  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΜΟΣ 1971 – 0:00:00.110 (00:00:00) 0:38:43.933 (00:38:41) 1:22:44.504 (01:22:44)
6 Άνδρες 30-39 ετών Male 14  ΧΡΙΣΤΟΣ ΒΕΡΓΟΣ 1982 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 0:00:02.890 (00:00:00) 0:36:20.080 (00:36:15) 1:23:22.554 (01:23:19)
7 Άνδρες <29 ετών Male 46  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ 1989 0:00:01.780 (00:00:00) 0:37:51.640 (00:37:47) 1:25:26.140 (01:25:24)
8 Άνδρες <29 ετών Male 69  ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΙΑΡΑΣ 1996 0:00:00.844 (00:00:00) 0:37:26.866 (00:37:24) 1:26:21.144 (01:26:20)
9 Άνδρες 40-49 ετών Male 30  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 0:00:01.000 (00:00:00) 0:39:39.830 (00:39:36) 1:27:19.514 (01:27:18)
10 Άνδρες 30-39 ετών Male 52  ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:04.250 (00:00:00) 0:37:15.690 (00:37:09) 1:29:33.724 (01:29:29)
11 Άνδρες 30-39 ετών Male 76  ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΟΖΟΣ 1984 ΦΛΟΓΑ 0:00:01.984 (00:00:00) 0:37:57.453 (00:37:53) 1:30:08.674 (01:30:06)
12 Άνδρες <29 ετών Male 22  ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΡΚΑΔΑΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:01.424 (00:00:00) 0:37:50.330 (00:37:47) 1:32:42.840 (01:32:41)
13 Άνδρες 30-39 ετών Male 8  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΚΙΝΑΣ – 0:00:02.187 (00:00:00) 0:38:05.530 (00:38:01) 1:33:58.837 (01:33:56)
14 Άνδρες 30-39 ετών Male 74  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ 1976 0:00:02.264 (00:00:00) 0:37:48.820 (00:37:44) 1:33:59.244 (01:33:56)
15 Άνδρες 30-39 ετών Male 33  ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗΣ 1978 0:00:06.814 (00:00:00) 0:40:26.373 (00:40:17) 1:35:39.254 (01:35:32)
16 Άνδρες <29 ετών Male 26  ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ 1988 0:00:01.077 (00:00:00) 0:42:26.260 (00:42:23) 1:37:36.550 (01:37:35)
17 Άνδρες 40-49 ετών Male 7  NIKOΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:03.704 (00:00:00) 0:41:42.073 (00:41:36) 1:37:40.930 (01:37:37)
18 Άνδρες 40-49 ετών Male 12  ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΤΙΚΙΟΤΗΣ 1973 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:05.327 (00:00:00) 0:42:28.900 (00:42:21) 1:37:41.254 (01:37:35)
19 Άνδρες <29 ετών Male 49  ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ 1986 HYDRA RUNNERS 0:00:03.657 (00:00:00) 0:42:19.316 (00:42:13) 1:38:54.110 (01:38:50)
20 Άνδρες 40-49 ετών Male 34  ΣΩΖΟΣ ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΣ 1973 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:04.827 (00:00:00) 0:42:31.073 (00:42:24) 1:39:25.107 (01:39:20)
21 Άνδρες 30-39 ετών Male 13  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΝΙΟΣ 1981 ΔΡΥΣ 0:00:09.174 (00:00:00) 0:46:48.693 (00:46:37) 1:39:35.077 (01:39:25)
22 Άνδρες 40-49 ετών Male 51  ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 1969 COYOTE BEEPBEEP 0:00:02.594 (00:00:00) 0:42:43.580 (00:42:39) 1:39:35.174 (01:39:32)
23 Άνδρες 40-49 ετών Male 5  STEPHANE PASLIER 1970 RUNNINGREECE 0:00:06.077 (00:00:00) 0:46:05.906 (00:45:57) 1:40:39.187 (01:40:33)
24 Άνδρες 30-39 ετών Male 47  ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΣΗΣ 1978 Σ.Δ.Υ.Α 0:00:05.217 (00:00:00) 0:43:08.190 (00:43:01) 1:41:16.510 (01:41:11)
25 Άνδρες <29 ετών Male 20  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1990 FLYING GEESE RUNNING TEAM 0:00:00.360 (00:00:00) 0:44:08.243 (00:44:05) 1:41:59.764 (01:41:59)
26 Άνδρες 40-49 ετών Male 23  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ 1970 LAU – LAU TEAM 0:00:08.610 (00:00:00) 0:44:29.340 (00:44:18) 1:42:45.657 (01:42:37)
27 Άνδρες 40-49 ετών Male 1  RICHARD BURSNOLL 1966 RUNNINGREECE 0:00:07.937 (00:00:00) 0:49:43.003 (00:49:33) 1:44:01.594 (01:43:53)
28 Γυναίκες 40-49 ετών Female 28  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΕΚΛΙΤΗ – 0:00:04.564 (00:00:00) 0:44:12.103 (00:44:05) 1:45:19.900 (01:45:15)
29 Άνδρες 40-49 ετών Male 54  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:05.140 (00:00:00) 0:45:01.476 (00:44:54) 1:47:05.924 (01:47:00)
30 Άνδρες 40-49 ετών Male 17  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΛΥΚΑΣ 1968 Σ.Δ.Υ.ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:04.594 (00:00:00) 0:42:50.860 (00:42:44) 1:47:27.914 (01:47:23)
31 Άνδρες 40-49 ετών Male 6  ROSS SEIVWRIGHT 1972 RUNNINGREECE 0:00:07.907 (00:00:00) 0:49:47.660 (00:49:37) 1:49:16.510 (01:49:08)
32 Άνδρες >50 ετών Male 58  KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1964 ΑΡΙΑΔΝΗ 0:00:01.140 (00:00:00) 0:46:45.663 (00:46:42) 1:49:47.374 (01:49:46)
33 Γυναίκες <29 ετών Female 53  ΕΥΑ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1988 0:00:06.000 (00:00:00) 0:46:42.610 (00:46:34) 1:49:47.387 (01:49:41)
34 Γυναίκες 40-49 ετών Female 3  SYLVIE DELEN 1970 RUNNINGREECE 0:00:05.734 (00:00:00) 0:49:25.660 (00:49:18) 1:52:28.354 (01:52:22)
35 Άνδρες 40-49 ετών Male 45  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΖΩΡΑΣ 1974 ΠΔΣ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:07.984 (00:00:00) 0:47:45.670 (00:47:35) 1:54:09.294 (01:54:01)
36 Άνδρες >50 ετών Male 73  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ 1961 ΣΔΥΠ 0:00:03.390 (00:00:00) 0:44:03.543 (00:43:58) 1:56:12.497 (01:56:09)
37 Άνδρες 30-39 ετών Male 31  ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗΣ 1978 ΔΡΥΣ 0:00:08.984 (00:00:00) 0:46:50.820 (00:46:39) 1:56:15.280 (01:56:06)
38 Άνδρες >50 ετών Male 48  ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΟΝΗΣ 1958 ΙΝΤΕΡ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 0:00:04.077 (00:00:00) 0:48:30.406 (00:48:24) 1:56:34.887 (01:56:30)
39 Άνδρες >50 ετών Male 66  ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:07.204 (00:00:00) 0:50:25.246 (00:50:16) 1:57:05.434 (01:56:58)
40 Άνδρες 30-39 ετών Male 70  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΒΑΡΑΚΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:07.064 (00:00:00) 0:49:49.283 (00:49:40) 1:57:54.384 (01:57:47)
41 Άνδρες <29 ετών Male 62  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 1986 COYOTE BEEPBEEP 0:00:02.157 (00:00:00) - 1:58:11.017 (01:58:08)
42 Άνδρες 40-49 ετών Male 16  ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΣ 1972 COYOTE BEEPBEEP 0:00:01.860 (00:00:00) 0:49:38.440 (00:49:34) 1:58:11.527 (01:58:09)
43 Άνδρες 40-49 ετών Male 15  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ 1973 ΤΙΘΟΡΕΑΣ 0:00:01.670 (00:00:00) 0:52:14.860 (00:52:11) 1:59:43.274 (01:59:41)
44 Άνδρες <29 ετών Male 37  ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΑΝΚΟΥΣ 1992 0:00:05.814 (00:00:00) 0:52:20.860 (00:52:13) 1:59:49.574 (01:59:43)
45 Άνδρες 30-39 ετών Male 78  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΠΗΣ – 0:00:02.780 (00:00:00) 0:52:29.170 (00:52:24) 2:01:59.517 (02:01:56)
46 Άνδρες 40-49 ετών Male 9  ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΞΙΩΤΗΣ 1973 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:02.657 (00:00:00) 0:52:22.766 (00:52:18) 2:01:59.644 (02:01:56)
47 Γυναίκες 40-49 ετών Female 64  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΕΡΙΩΤΗ 1973 0:00:06.470 (00:00:00) 0:49:40.613 (00:49:32) 2:02:04.127 (02:01:57)
48 Άνδρες 30-39 ετών Male 25  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ 1979 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 0:00:03.360 (00:00:00) 0:50:06.890 (00:50:01) 2:03:19.480 (02:03:16)
49 Γυναίκες 40-49 ετών Female 4  CAROLYN MCCAUGHEY 1968 RUNNINGREECE 0:00:06.874 (00:00:00) 0:53:48.420 (00:53:39) 2:03:50.977 (02:03:44)
50 Άνδρες 40-49 ετών Male 44  ΠΛΑΤΩΝ ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ 1966 0:00:03.640 (00:00:00) 0:54:09.023 (00:54:03) 2:06:38.984 (02:06:35)
51 Γυναίκες <29 ετών Female 56  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1988 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:06.564 (00:00:00) 0:56:02.923 (00:55:54) 2:11:22.097 (02:11:15)
52 Άνδρες >50 ετών Male 19  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:06.814 (00:00:00) 0:55:59.266 (00:55:50) 2:11:22.237 (02:11:15)
53 Γυναίκες >50 ετών Female 55  ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1965 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:00.000 (00:00:00) 0:56:06.423 (00:56:05) 2:13:27.534 (02:13:28)
54 Άνδρες >50 ετών Male 10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΙΓΚΟΣ – 0:00:07.000 (00:00:00) 1:08:53.450 (01:08:44) 2:34:52.254 (02:34:45)
55 Άνδρες 40-49 ετών Male 57 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 1970 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:08.750 (00:00:00) 1:01:58.770 (01:01:48) 2:34:53.100 (02:34:44)
56 Άνδρες <29 ετών Male 18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΡΙΔΗΣ DNF - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:02.174 (00:00:00) 0:43:19.720 (00:43:15) -

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης ΓΥΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης ΓΥΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 2015
ΓΕΝΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟ 21ο ΧΛΜ. ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 48 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 18-30 1.23.30 2.11.10
2 25 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 41-45 1.26.05 2.16.25
3 9 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 18-30 1.26.33 2.24.04
4 90 ΦΩΚΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ IRONKOUKOU

E7
31-35 1.31.39 2.25.26
5 52 ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 31-35 1.32.46 2.29.40
6 99 ΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 46-50 1.36.13 2.30.04
7 60 ΖΑΠΑΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ   41-45 1.35.01 2.31.13
8 47 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51-55 1.36.30 2.32.59
9 97 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 46-50 1.37.21 2.37.40
10 59 ΛΟΥΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 41-45 1.40.11 2.37.40
11 116 ΒΟΣΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 46-50 1.41.49 2.41.35
12 69 ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 46-50 1.40.55 2.42.45
13 91 ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 36-40 1.42.50 2.43.55
14 58 ΧΑΛΔΑΣ ΠΑΝΑΓΗΣ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 41-45 1.38.01 2.43.55
15 93 ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   41-45 1.43.04 2.44.55
16 21 PHILIPS CHRIS SD Kefalonias 61-70 1.42.50 2.46.41
17 28 ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 46-50 1.43.04 2.49.52
18 103 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 51-55 1.45.04 2.54.28
19 102 ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣ Απόλλων Δυτικής Αττικής 51-55 1.48.31 2.56.15
20 18 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   41-45 1.49.40 2.56.43
21 70 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΤΖΑΝΗΣ MOTOR OIL RUNNING TEAM 41-45 1.49.24 2.58.36
22 36 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 46-50 1.57.57 2.58.49
23 6 ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ ΠΛΑΤΩΝ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 46-50 1.52.30 2.59.09
24 13 ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41-45 1.43.04 3.01.21
25 2 ΣΑΜΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 31-40 1.51.25 3.02.24
26 32 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ SDYP 31-35 1.55.20 3.03.02
27 24 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 46-50 1.46.28 3.03.58
28 50 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   51-55 1.53.08 3.04.50
29 68 ΒΟΛΤΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 46-50 1.59.04 3.05.15
30 64 ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 18-30 1.59.04 3.05.15
31 65 ΠΡΕΝΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 36-40 1.59.04 3.05.15
32 19 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 41-45 2.01.21 3.12.48
33 3 ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   36-40 1.56.48 3.14.01
34 62 ΒΟΥΒΟΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ   36-40 2.07.51 3.16.12
35 109 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   <18 1.42.30 3.16.30
36 57 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 36-40 2.00.42 3.16.33
37 10 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 56-60 2.03.39 3.18.10
38 11 ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   51-55 2.03.39 3.18.33
39 16 ΘΕΟΦΥΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 36-40 2.03.28 3.20.34
40 31 ΧΡΟΝΟΠΟΥλΟΥ ΕΛΕΝΑ   31-40 2.08.43 3.21.53
41 8 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ   61-70 2.08.30 3.25.53
42 95 ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ ΑΤΟΜΙΚΑ 46-50 2.14.28 3.29.16
43 14 ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 51-55 2.12.14 3.30.07
44 1 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΣΗΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 46-50 2.12.18 3.33.12
45 110 ΧΑΛΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   41-45 2.04.23 3.33.52
46 71 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ MOTOR OIL RUNNING TEAM 41-45 2.14.05 3.36.30
47 37 ΣΠΑΘΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 61-70 2.13.11 3.37.14
48 26 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 41-45 2.15.58 3.37.29
49 61 ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 51-55 2.15.05 3.38.30
50 55 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  SPARTA  RUNNERS 61-70 2.15.15 3.41.38
51 54 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 41-45 2.13.11 3.42.02
52 20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 61-70 2.14.50 3.42.28
53 63 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56-60 2.10.51 3.46.16
54 4 ΛΑΣΚΑΡΗΣ  ΣΥΜΕΩΝ  Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 31-35 2.24.50 3.50.42
55 5 ΧΑΡΙΤΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ    18-30 2.24.50 3.50.42
56 89 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   31-35 2.20.14 3.53.13
57 12 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 56-60 2.12.35 3.53.33
58 98 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κεραυνος Κερατεας 46-50 2.26.40 3.54.30
59 105 GATTO ALBERTO T.E.T.T.E. Trail 51-55 2.14.28 3.55.08
60 7 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 56-60 2.15.26 3.58.37
61 72 ΤΖΟΡΤΖΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ   46-50 2.20.18 3.59.52
62 30 ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 61-70 2.23.00 4.00.37
63 27 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46-50 2.33.26 4.04.44
64 15 ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Σ,Δ,ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 41-45 2.26.00 4.05.17
65 35 ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 36-40 2.28.15 4.05.21
66 40 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 70+ 2.34.30 4.19.30
67 45 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 56-60 2.46.28 4.26.25
68 46 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 61-70 2.46.28 4.26.25
69 56 ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 70+ 2.35.45 4.36.09
70 34 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΦΑΝΗ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 41-45 3.01.30 4.54.02
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΑΝΔΡΕΣ       >18
ΓΕΝΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟ 21ο ΧΛΜ. ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
35 109 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   <18 1.42.30 3.16.30
 
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΑΝΔΡΕΣ      18 – 30
ΓΕΝΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟ 21ο ΧΛΜ. ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 48 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 18-30 1.23.30 2.11.10
3 9 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 18-30 1.26.33 2.24.04
30 64 ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 18-30 1.59.04 3.05.15
55 5 ΧΑΡΙΤΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ    18-30 2.24.50 3.50.42
 
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΑΝΔΡΕΣ      31 – 35
ΓΕΝΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟ 21ο ΧΛΜ. ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
4 90 ΦΩΚΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ IRONKOUKOU 31-35 1.31.39 2.25.26
5 52 ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 31-35 1.32.46 2.29.40
26 32 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ SDYP 31-35 1.55.20 3.03.02
54 4 ΛΑΣΚΑΡΗΣ  ΣΥΜΕΩΝ  Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 31-35 2.24.50 3.50.42
56 89 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   31-35 2.20.14 3.53.13
 
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:    ΑΝΔΡΕΣ     36 – 40
ΓΕΝΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟ 21ο ΧΛΜ. ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
13 91 ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 36-40 1.42.50 2.43.55
31 65 ΠΡΕΝΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 36-40 1.59.04 3.05.15
33 3 ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   36-40 1.56.48 3.14.01
34 62 ΒΟΥΒΟΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ   36-40 2.07.51 3.16.12
36 57 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 36-40 2.00.42 3.16.33
39 16 ΘΕΟΦΥΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 36-40 2.03.28 3.20.34
65 35 ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 36-40 2.28.15 4.05.21
 
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:    ΑΝΔΡΕΣ     41 – 45
ΓΕΝΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟ 21ο ΧΛΜ. ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
2 25 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 41-45 1.26.05 2.16.25
7 60 ΖΑΠΑΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ   41-45 1.35.01 2.31.13
10 59 ΛΟΥΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 41-45 1.40.11 2.37.40
14 58 ΧΑΛΔΑΣ ΠΑΝΑΓΗΣ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 41-45 1.38.01 2.43.55
15 93 ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   41-45 1.43.04 2.44.55
20 18 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   41-45 1.49.40 2.56.43
21 70 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΤΖΑΝΗΣ MOTOR OIL RUNNING TEAM 41-45 1.49.24 2.58.36
24 13 ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41-45 1.43.04 3.01.21
32 19 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 41-45 2.01.21 3.12.48
46 71 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ MOTOR OIL RUNNING TEAM 41-45 2.14.05 3.36.30
 
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:    ΑΝΔΡΕΣ     46 – 50
ΓΕΝΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟ 21ο ΧΛΜ. ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
6 99 ΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 46-50 1.36.13 2.30.04
9 97 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 46-50 1.37.21 2.37.40
11 116 ΒΟΣΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 46-50 1.41.49 2.41.35
12 69 ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 46-50 1.40.55 2.42.45
17 28 ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 46-50 1.43.04 2.49.52
22 36 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 46-50 1.57.57 2.58.49
23 6 ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ ΠΛΑΤΩΝ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 46-50 1.52.30 2.59.09
27 24 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 46-50 1.46.28 3.03.58
29 68 ΒΟΛΤΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 46-50 1.59.04 3.05.15
42 95 ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ ΑΤΟΜΙΚΑ 46-50 2.14.28 3.29.16
44 1 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΣΗΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 46-50 2.12.18 3.33.12
58 98 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κεραυνος Κερατεας 46-50 2.26.40 3.54.30
61 72 ΤΖΟΡΤΖΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ   46-50 2.20.18 3.59.52
63 27 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46-50 2.33.26 4.04.44
 
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:    ΑΝΔΡΕΣ     51 – 55
ΓΕΝΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟ 21ο ΧΛΜ. ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
8 47 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51-55 1.36.30 2.32.59
18 103 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 51-55 1.45.04 2.54.28
19 102 ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣ Απόλλων Δυτικής Αττικής 51-55 1.48.31 2.56.15
28 50 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   51-55 1.53.08 3.04.50
38 11 ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   51-55 2.03.39 3.18.33
43 14 ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 51-55 2.12.14 3.30.07
49 61 ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 51-55 2.15.05 3.38.30
59 105 GATTO ALBERTO T.E.T.T.E. Trail 51-55 2.14.28 3.55.08
 
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:    ΑΝΔΡΕΣ     56 – 60
ΓΕΝΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟ 21ο ΧΛΜ. ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
37 10 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 56-60 2.03.39 3.18.10
53 63 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56-60 2.10.51 3.46.16
57 12 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 56-60 2.12.35 3.53.33
60 7 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 56-60 2.15.26 3.58.37
67 45 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 56-60 2.46.28 4.26.25
 
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:    ΑΝΔΡΕΣ     61 – 70
ΓΕΝΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟ 21ο ΧΛΜ. ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
16 21 PHILIPS CHRIS SD Kefalonias 61-70 1.42.50 2.46.41
41 8 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ   61-70 2.08.30 3.25.53
47 37 ΣΠΑΘΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 61-70 2.13.11 3.37.14
50 55 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  SPARTA  RUNNERS 61-70 2.15.15 3.41.38
52 20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 61-70 2.14.50 3.42.28
62 30 ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 61-70 2.23.00 4.00.37
68 46 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 61-70 2.46.28 4.26.25
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:    ΑΝΔΡΕΣ     70 +
ΓΕΝΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟ 21ο ΧΛΜ. ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
66 40 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 70+ 2.34.30 4.19.30
69 56 ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 70+ 2.35.45 4.36.09
 
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:    ΓΥΝΑΙΚΕΣ    31 – 40
ΓΕΝΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟ 21ο ΧΛΜ. ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
25 2 ΣΑΜΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 31-40 1.51.25 3.02.24
40 31 ΧΡΟΝΟΠΟΥλΟΥ ΕΛΕΝΑ   31-40 2.08.43 3.21.53
 
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:    ΓΥΝΑΙΚΕΣ   41+
ΓΕΝΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟ 21ο ΧΛΜ. ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
45 110 ΧΑΛΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   41+ 2.04.23 3.33.52
48 26 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 41+ 2.15.58 3.37.29
51 54 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 41+ 2.13.11 3.42.02
64 15 ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Σ,Δ,ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 41+ 2.26.00 4.05.17
70 34 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΦΑΝΗ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 41+ 3.01.30 4.54.02

Στα Χνάρια των Ηρώων

ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΥ

κάντε κλικ παρακάτω για να το κατεβάσετε [pdf]

ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ!

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΠΛΩΜΑ 5ου ΑΓΩΝΑ ΑΓΧΑΙΟΥ ΟΡΟΥΣ

κάντε κλικ παρακάτω για να το κατεβάσετε [pdf]

ΧΟΡΗΓΟΙ

Εκδρομές

Γίνε εθελοντής ή μέλος της ομάδας μας

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ

Ακολουθήστε μας στο Facebook

ΕΟΣΛΜΑ-Υ Αθλητισμός για όλους