Αποτελέσματα
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΑΡΙΘΜΟΣ
ΗΛΙΚΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ
1
ΤΑΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΛΑ
112
36
ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
39:38
2
ΜΕΤΟΧΙ ΘΕΟΦΙΛ
91
41
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42:10
3
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
86
39
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
42:52
4
ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ
173
38
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43:42
5
ΓΚΟΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7
29
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
44:03
6
ΜΠΟΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
80
16
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
44:46
7
ΚΑΛΑΘΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
135
38
ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΤΟΝ ΩΜΟ
45:10
8
ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
100
44
ΛΟΥΤΡΑΚΙ
45:24
9
ΚΟΛΥΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
183
25
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45:33
10
ΚΑΦΩΡΟΣ ΑΛΚΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ
63
18
Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
46:05
11
ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
61
47
ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
46:56
12
ΜΠΙΣΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
103
40
ΛΟΥΤΡΑΚΙ
47:03
13
ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
81
44
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
47:28
14
ΧΑΝΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
6
40
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
47:52
15
ΤΣΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
17
28
ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ
48:00
16
ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
57
47
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
48:24
17
ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
177
40
ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
48:30
18
ΜΕΞΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
145
30
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
48:46
19
ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
142
35
ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ
48:47
20
ΤΡΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
58
60
ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ
49:24
21
ΤΟΥΝΤΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
161
35
ΣΔΥΤ
49:56
22
ΚΟΥΤΑΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
59
34
ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
49:59
23
ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
92
20
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ
50:02
24
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
76
38
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
50:23
25
ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΗΣ
50
41
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50:23
26
ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
35
44
Π.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
50:54
27
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
46
54
Σ.Δ.Υ.Τ
51:19
28
ΤΖΩΡΤΖΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
132
15
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
51:20
29
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
178
40
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
51:21
30
ΣΟΥΡΣΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
168
35
ΜΑΡΑΘΩΝ. ΑΡΓΟΛΙΔ
51:32
31
ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
176
45
ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
51:36
32
ΛΑΓΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
193
52
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
51:38
33
ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
39
51
SALOMON TEAM
52:08
34
ΚΟΚΩΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
125
30
ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
52:20
35
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ
70
38
ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
52:20
36
ΠΑΣΒΑΓΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
72
43
ΤΕΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
52:20
37
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ
184
43
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52:23
38
ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
138
48
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52:33
39
ΜΕΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
186
38
ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ
52:33
40
ΔΑΝΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
73
30
SALOMON TEAM
52:33
41
ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
75
0
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52:45
42
ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23
56
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53:10
43
ΤΣΑΚΟΣ ΕΝΤΜΟΝΤ
94
35
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53:14
44
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
30
44
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53:16
45
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
141
38
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53:20
46
ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
139
41
Π.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
54:00
47
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
164
47
ΣΔΥΑ ΑΘΗΝΩΝ
54:05
48
ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
3
28
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54:22
49
ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
143
41
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54:27
50
ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
148
32
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54:41
51
ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
154
17
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54:44
52
ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
14
57
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
54:57
53
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
149
41
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
55:05
54
ΛΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
194
22
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
55:23
55
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
56
61
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
55:27
56
ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
162
47
ΜΑΡΑΘ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
55:30
57
ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4
34
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
55:40
58
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13
45
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
55:50
59
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
155
22
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
55:55
60
ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
90
42
ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
56:00
61
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
144
32
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56:03
62
ΜΠΟΥΣΔΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
180
42
ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
56:07
63
ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
137
33
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56:10
64
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
110
58
ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
56:11
65
ΝΤΕΦΙΔΟΥ ΒΙΚΥ
21
38
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56:12
66
ΜΠΑΡΟΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
181
37
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56:15
67
ΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
166
41
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
56:24
68
ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΚΙΜΩΝ
147
32
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56:40
69
ΒΟΥΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
121
39
ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
56:44
70
ΚΑΠΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
115
42
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56:47
71
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
40
44
Σ.Δ.Υ.Α
56:50
72
ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ
187
43
ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
56:51
73
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
97
41
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56:59
74
ΓΚΟΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
159
49
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57:14
75
ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
172
40
ΑΡΙΑΔΝΗ
57:20
76
ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
78
0
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57:22
77
ΑΞΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
109
38
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57:29
78
ΚΟΥΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
108
38
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57:30
79
ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ
54
66
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
57:41
80
ΜΕΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
79
46
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57:45
81
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
77
37
Σ.Δ.Υ.Α
57:45
82
ΜΑΓΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
27
46
ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
57:58
83
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
104
64
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58:04
84
ΚΟΣΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
36
37
Π.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
58:13
85
ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2
47
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58:30
86
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΗΣ
133
52
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
58:32
87
ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
146
33
ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ
58:41
88
ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
175
42
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58:47
89
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1
50
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58:48
90
ΜΙΧΕΛΟΓΚΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
170
57
ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ
59:00
91
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
120
40
ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
59:10
92
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
169
59
ΕΥΦΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
59:15
93
ΦΛΕΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20
57
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59:35
94
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
165
47
ΣΔΥΑ ΑΘΗΝΩΝ
59:36
95
ΕΞΕΡΤΒΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
66
37
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59:38
96
ΝΤΕΡΟΣΑ ΜΑΡΙΑΝΑ
85
35
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59:45
97
ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
9
49
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59:48
98
???
31
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59:49
99
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
99
33
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:00:02
100
ΜΠΑΚΑΣΕΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
191
17
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:00:40
101
ΜΠΑΧΟΥΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
84
29
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:01:01
102
ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
82
39
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:01:10
103
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
89
45
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:01:25
104
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
127
54
ΣΔΥΑ
01:01:32
105
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
111
70
ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
01:01:41
106
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
95
61
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:01:50
107
ΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
140
42
ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ
01:03:02
108
ΓΙΑΤΣΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
124
35
ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
01:03:20
109
ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
152
21
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:03:40
110
ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
117
43
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
01:03:42
111
ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
171
47
ΑΡΙΑΔΝΗ
01:05:00
112
ΜΕΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
122
35
ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
01:05:10
113
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24
34
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:05:17
114
ΑΝΤΟΝΩΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
190
60
ΕΥΧΙΔΟΣ ΠΛΑΤΑΙΩΝ
01:05:30
115
ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
158
49
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:06:15
116
ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
93
64
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:06:15
117
ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
8
39
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:06:23
118
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
150
20
ΜΑΡΑΘ. ΔΡΟΜ. ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
01:06:27
119
ΜΠΕΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
83
47
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
01:06:30
120
PRYCE SARAH
74
23
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:06:32
121
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΝΘΟΣ
119
55
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
01:06:37
122
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
87
53
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:06:40
123
ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΗ
134
31
ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΤΟΝ ΩΜΟ
01:06:55
124
ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
185
18
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:07:17
125
ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
42
18
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:07:20
126
ΚΑΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
163
30
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:07:25
127
ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
151
35
ΜΑΡΑΘ. ΔΡΟΜ. ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
01:07:57
128
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
179
52
ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
01:08:15
129
ΤΣΙΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
153
32
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:08:45
130
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
98
36
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:08:55
131
ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΗΣ
55
48
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
01:09:20
132
ΛΑΤΣΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
68
40
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:09:42
133
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΩ
11
18
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:11:09
134
ΤΣΑΠΑΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
101
14
ΛΟΥΤΡΑΚΙ
01:11:18
135
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
48
14
Σ.Δ.Υ.Τ
01:11:20
136
JUYEONG MUN
53
36
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:11:35
137
ΣΤΕΦΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
43
28
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:11:35
138
ΔΡΟΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
107
32
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:11:41
139
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΟΛΓΑ
102
44
ΛΟΥΤΡΑΚΙ
01:12:50
140
ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
105
37
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:12:52
141
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
192
78
ΤΕΛΜΗΣΟΣ
01:12:58
142
ΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
96
41
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:13:20
143
ΔΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
156
30
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:13:46
144
ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
41
38
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:13:46
145
ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
44
40
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:13:55
146
ΜΠΟΛΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
128
54
ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
01:14:00
147
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
65
48
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:14:53
148
ΜΑΚΑΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
69
36
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:16:35
149
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
136
28
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:17:05
150
ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
52
23
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
01:17:10
151
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
51
55
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
01:17:30
152
ΛΕΚΟΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
182
20
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:17:45
153
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
47
16
Σ.Δ.Υ.Τ
01:17:55
154
ΑΪΒΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
88
37
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:18:05
155
ΚΟΤΣΙΑΝΗ ΤΖΕΝΗ
15
33
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:18:05
156
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ
113
12
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:18:10
157
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
64
51
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:18:44
158
ΒΑΚΑΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
29
46
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:18:50
159
ΓΕΩΡΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
174
14
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:18:52
160
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
118
52
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
01:19:56
161
ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
126
29
ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
01:21:00
162
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
123
28
ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
01:23:52
163
ΒΙΔΑΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
131
73
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
01:25:28
164
ΑΝΤΟΝΩΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
189
17
ΕΥΧΙΔΑΣ ΠΛΑΤΑΙΩΝ
01:25:46
165
ΤΖΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
116
54
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
01:27:20
166
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΛΕΞΙΟΥ
18
40
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:28:40
167
ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
19
46
Σ.Δ.Υ.Π
01:28:40
168
ΑΝΤΟΝΩΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
188
52
ΕΥΧΙΔΑΣ ΠΛΑΤΑΙΩΝ
01:37:40
169
ΚΟΥΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
114
13
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:42:45
170
ΚΟΥΖΗ ΣΟΦΙΑ
160
8
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:42:46
171
ΣΤΕΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
32
34
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:44:10
172
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
167
34
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
01:44:13
173
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
129
11
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:53:00
174
ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
130
10
ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ
01:53:00
175
ΚΟΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
34
28
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:54:30
176
ΔΡΟΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
106
38
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:56:23
177
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
157
49
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:56:23
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΔΡΕΣ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΡΙΘΜΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΗΛΙΚΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ
1
112
ΤΑΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΛΑ
36
ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
39:38
2
91
ΜΕΤΟΧΙ ΘΕΟΦΙΛ
41
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42:10
3
86
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
39
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
42:52
ΝΙΚΗΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΡΙΘΜΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΗΛΙΚΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ
23
92
ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
20
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ
50:02
28
132
ΤΖΩΡΤΖΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
15
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
51:20
65
21
ΝΤΕΦΙΔΟΥ ΒΙΚΥ
38
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56:12
ΑΝΔΡΕΣ ΕΩΣ 19 ΕΤΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΡΙΘΜΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΗΛΙΚΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ
6
80
ΜΠΟΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
44:46
10
63
ΚΑΦΩΡΟΣ ΑΛΚΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ
18
Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
46:05
51
154
ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
17
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54:44
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΩΣ 19 ΕΤΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΡΙΘΜΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΗΛΙΚΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ
28
132
ΤΖΩΡΤΖΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
15
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
51:20
133
11
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΩ
18
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:11:09
164
189
ΑΝΤΟΝΩΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
17
ΕΥΧΙΔΑΣ ΠΛΑΤΑΙΩΝ
01:25:46
ΑΝΔΡΕΣ 20 ΕΩΣ 29 ΕΤΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΡΙΘΜΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΗΛΙΚΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ
5
7
ΓΚΟΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
44:03
9
183
ΚΟΛΥΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
25
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45:33
15
17
ΤΣΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
28
ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ
48:00
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 20 ΕΩΣ 29 ΕΤΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΡΙΘΜΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΗΛΙΚΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ
23
92
ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
20
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ
50:02
120
74
PRYCE SARAH
23
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:06:32
150
52
ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
23
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
01:17:10
ΑΝΔΡΕΣ 30 ΕΩΣ 39 ΕΤΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΡΙΘΜΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΗΛΙΚΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ
1
112
ΤΑΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΛΑ
36
ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
39:38
3
86
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
39
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
42:52
4
173
ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ
38
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43:42
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 30 ΕΩΣ 39 ΕΤΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΡΙΘΜΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΗΛΙΚΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ
65
21
ΝΤΕΦΙΔΟΥ ΒΙΚΥ
38
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56:12
78
108
ΚΟΥΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
38
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57:30
95
66
ΕΞΕΡΤΒΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
37
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59:38
ΑΝΔΡΕΣ 40 ΕΩΣ 49 ΕΤΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΡΙΘΜΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΗΛΙΚΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ
2
91
ΜΕΤΟΧΙ ΘΕΟΦΙΛ
41
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42:10
8
100
ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
44
ΛΟΥΤΡΑΚΙ
45:24
11
61
ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
47
ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
46:56
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 40 ΕΩΣ 49 ΕΤΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΡΙΘΜΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΗΛΙΚΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ
103
89
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
45
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:01:25
139
102
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΟΛΓΑ
44
ΛΟΥΤΡΑΚΙ
01:12:50
145
44
ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
40
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:13:55
ΑΝΔΡΕΣ 50 ΕΩΣ 59 ΕΤΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΡΙΘΜΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΗΛΙΚΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ
27
46
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
54
Σ.Δ.Υ.Τ
51:19
32
193
ΛΑΓΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
52
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
51:38
33
39
ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
51
SALOMON TEAM
52:08
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 50 ΕΩΣ 59 ΕΤΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΡΙΘΜΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΗΛΙΚΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ
157
64
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
51
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
01:18:44
165
116
ΤΖΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
54
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
01:27:20
168
188
ΑΝΤΟΝΩΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
52
ΕΥΧΙΔΑΣ ΠΛΑΤΑΙΩΝ
01:37:40
ΑΝΔΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 60 ΕΤΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΡΙΘΜΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΗΛΙΚΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ
20
58
ΤΡΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
60
ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ
49:24
55
56
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
61
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
55:27
79
54
ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ
66
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
57:41